Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy

Realizujemy innowacyjne rozwiązania

Nasza misja

Fasada Twoich marzeń

Misję naszej firmy realizujemy poprzez dostarczanie klientom rozwiązań w zakresie projektowania i wytwarzania innowacyjnych elementów elewacyjnych. Łączymy potrzeby i oczekiwania klienta z możliwościami, jakie dają nam technologie oraz dostępne na rynku materiały. Dążymy do tego, aby nasze realizacje wyróżniały się na rynku trwałością wykonania, nowoczesnym wyglądem oraz użytecznością.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, tworząc projekty dla obiektów handlowych, przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej. Nasze autorskie rozwiązania w połączeniu z najwyższą jakością pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

O nas

Kompleksowe wsparcie Twojej budowy

Przez 10 lat naszej działalności stworzyliśmy zespół specjalistów i ekspertów w zakresie elewacji budynków. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową usługę – począwszy od wykonania projektu, po odpowiedni dobór materiałów, obróbkę elementów – aż do dostawy i montażu gotowej konstrukcji. Bezpośrednie zaangażowanie w cały proces tworzenia produktu dla klienta daje gwarancję rzetelnej obsługi i zachowania wszelkich standardów produkcyjnych.

Doświadczenie w projektowaniu i montażu elewacji zewnętrznych i wewnętrznych zdobywaliśmy jeszcze na długo przed oficjalnym rozpoczęciem działalności pod marką GlasPro Elewacje. Nasze pierwsze realizacje kierowane były do klientów indywidualnych. Stopniowo poszerzaliśmy zakres naszych usług, co pozwoliło nam na podejmowanie większych i bardziej wymagających zleceń. Naszą główną specjalizacją są realizacje z wykorzystaniem elementów aluminiowych, które nie tylko są trwałe i bezpieczne, ale także mają nowoczesny design.

Dziś jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i każdej realizacji. Co raz to nowe projekty pozwalają nam na doskonalenie swoich kompetencji i aktualizowanie wiedzy o najnowszych trendach. Podobnie jak nasi klienci, dążymy do ciągłego rozwoju naszego zespołu i oferty.

NASI KLIENCI

Referencje

Budimex S.A.
Wegner Sp. z o.o. sp. k. ​
Mostostal Warszawa S.A.​
Modern Group
o nas w mediach

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Glaspro technika szklana

Urzeczywistniamy wizje naszych Klientów

GlasPRO sp. z o.o.

ul. Piaskowa 8
62-070 Dąbrowa /k Poznania

Kontakt telefoniczny

+ 48 691 058 980
+ 48 696 644 634

Wsparcie techniczne

Informacje

NIP: 777-334-50-12
KRS: 0000761273

Copyright © 2021 GlasPro.pl | Polityka prywatności